Allergia

*Numbriteraapia allergiliste reaktsioonide leevendamiseks

Igal allergeenil on oma numbriline näitaja ning mida kõrgem see näitaja on, seda tugevam on  keha reaktsioon antud allergeenile. Numbriteraapia abil on allergeeni numbrit  võimalik n.ö. väiksemaks lugeda. Selline allergeeni numbrite väiksemaks lugemine allergiast lõplikuslt vabaneda ei aita, küll aga aitab allergilisi reaktsioone tunduvalt leevendada põhimõttel mida väiksem number, seda nõrgem  reaktsioon. Toon ühe näite. Inimene, kelle allergiline reaktsioon kassikarvale oli niivõrd tugev, et ta ei saanud üle 15 min. kassiga ühes ruumis viibida, võis peale 6 päevast allergeeni numbri lugemist  rahulikult külas käia ka nende sõprade juures, kel kass kodus. Isegi peale mitmetunnist kassiga ühes ruumis viibimist mingit allergilist reaktsiooni tal enam ei tekkinud. Seda ka aastaid hiljem 🙂 P.S. Konkreetse juhtumi puhul näitas arsti juures tehtud allergiatest max tulemust – 12 (12 palli süsteemis). Peale allergeeni numbri lugemist oli see number 5.

Nagu juba eelpool mainitud, on absoluutselt igal allergeenil oma number, mida on võimalik leida ja ka ,,maha lugeda”. Olgu see siis kassikarv, tolmulestad või kerahein….Kui allergeene on mitu, siis tuleb nad ,,maha lugeda“ ükshaaval, iga allergeen eraldi.

Allergeeni number on alati individuaalne ning seda kellelegi n.ö. kasutamiseks edasi anda ei saa. Samuti on päris tavaline, et allergeeni number muutub ajas ning seepärast tuleb numbrit lugema hakata kohe, kui see on määratud. 

Nii allergeeni numbri kui täpsemad juhised selle kasutamiseks saadan Sulle meili teel. Kui me varem kohtunud ei ole, siis on allergeeni numbri määramiseks vajalik ka Sinu pilt. Võime suhelda ka Skype vahendusel.

 Ühe allergeeni numbri määramine ja juhised selle kasutamiseks – Hind 25 Eur

Iga järgneva allergeeni numbri määramine – Hind 10 Eur

Kuna allergial on palju ja erinevaid põhjusi, siis on ka allergiast vabanemiseks mitmeid erinevaid kehatehnikaid.

*Seansid sellele reaalsusele vastuseisust tekkinud reaktsioonidest vabanemiseks.

  Päris tihti on allergiliste reaktsioonide põhjuseks vastuseis sellele reaalsusele (olukorrale, inimesele jne.). Kui vastuseisust vabaneda, siis kaovad ka allergilised reaktsioonid. Seansid sellele reaalsusele vastuseisust tekkinud reaktsioonidest vabanemiseks aitavad vabaneda emotsionaalsete üleelamiste ja stressiga seotud olukordade tagajärjel tekkinud allergilistest reaktsioonidest (koolistress lastel, tööstress, emotsionaalsed üleelamised nagu näiteks lahutus jne.) 

Kaugseanss kestab tund aega. Hind 20Eur. Seansside arv on individuaalne.

*Keha puhastamine 

Päris tihti on allergiliste reaktsioonide põhjuseks kehasse(maksa) ladestunud toksiinid. Keha puhastamise puhastamise kohta saad lähemalt lugeda siit…