Allergia

Facebook: DTervendus

*Seansid allergiatest vabanemiseks

  Allergiline reaktsioon on alati vastuseis sellele reaalsusele.  Selleks, et luua allergilisi reaktsioone, peame me looma vastupanu sellele reaalsusele. Kui vastupanust vabaneda, siis kaovad ka allergilised reaktsioonid. See kehatehnika toimib väga hästi koos numbriteraapiaga. Kõigile seansil käinutele määran allergeeni numbri tasuta ning annan juhised selle kasutamiseks  🙂 

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

Lapsed – hind kokkuleppel!

*Numbriteraapia allergiliste reaktsioonide leevendamiseks

Igal allergeenil on oma numbriline näitaja ning mida kõrgem see näitaja on, seda tugevam on  keha reaktsioon antud allergeenile. Numbriteraapia abil on allergeeni numbrit  võimalik n.ö. ,,maha lugeda“ ehk nullini viia. Selline allergeeni numbrite ,,mahalugemine” allergiast lõplikuslt vabaneda ei aita, küll aga aitab allergilisi reaktsioone tunduvalt leevendada. Toon ühe näite. Inimene, kelleallergiline reaktsioon kassikarvale oli niivõrd tugev, et ta ei saanud üle 15 min. kassiga ühes ruumis viibida, võib peale 6 päevast allergeeni numbri lugemist  rahulikult külas käia ka nende sõprade juures, kel kass kodus. Isegi peale mitmetunnist kassiga ühes ruumis viibimist mingit allergilist reaktsiooni ei ole enam tekkinunud. Isegi nüüd, 5 aastat hiljem🙂

Nagu juba eelpool mainitud, on absoluutselt igal allergeenil oma number, mida on võimalik leida ja ka ,,maha lugeda”. Olgu see siis kassikarv, tolmulestad või kerahein….Kui allergeene on mitu, siis tuleb nad ,,maha lugeda“ ükshaaval, iga allergeen eraldi.

Allergeeni number on alati individuaalne ning seda kellelegi n.ö. kasutamiseks edasi anda ei saa. Samuti on päris tavaline, et allergeeni number muutub ajas ning seepärast tuleb numbrit lugema hakata kohe, kui see on määratud. 

Nii allergeeni numbri kui täpsemad juhised selle kasutamiseks saadan Sulle meili teel. Kui me varem kohtunud ei ole, siis on allergeeni numbri määramiseks vajalik ka Sinu pilt. Võime suhelda ka Skype vahendusel.

Kõik seansid toimuvad  mugaval lambanahaga kaetud teraapialaual lamades ning seanssideks lahti riietuma ei pea!

 Ühe allergeeni numbri määramine ja juhised selle kasutamiseks – Hind 25 Eur

Iga järgneva allergeeni numbri määramine – Hind 10 Eur

Kõike seda saab teha ka distantsilt ehk läbi pildi! Parimate soovidega, Urve Saale 🙂