Kaitsest ja taotlustest

Mõned kuud tagasi tormas minu kabinetti noor ähmi täis naine ja väitis, et kohe – kohe läheb tal ,,pilt eest ära“, sest keegi tõmbab temalt  energiat! Tehku ma midagi, sest tal on niiiii halb olla…Kuna tegemist oli minu väga hea tuttavaga, siis julgesin talle naerda, et miks mina? See on ju sinu probleem ja sul tuleb endal sellega hakkama saada! Panin ta istuma,  andsin pihku kaks suurt mäekristalli ning käskisin öelda taotluse iseendale: ,,Kui kellelgi on minult midagi vaja, siis palun võtke, aga ainult koguses, mis mind mingil moel ei kahjusta! Nüüd ja praegu!“ Peale taotluse lausumist hakkas ta enesetunne KOHE paranema ja 15 minuti pärast oli tal nägu nalja täis 🙂 Tegime veel 10 minutilise energiavälja tasakaalustamise taotlusega: ,, Minu keha energeetilise tasakaalu taastamine kõigil energeetiliste tasanditel, aktiveeru! Nüüd ja praegu, kerguse ja rõõmuga!“ ning läinud ta oligi. Lippas uksest välja, nagu oleks tiivad selga kasvanud 🙂 🙂

Miks ma seda räägin? Aga sellepärast, et selline teise inimese energia varastamine ehk energiavampiirlus on kahjuks väga levinud probleem. Neile, kes oma sõnul ,,sellistesse asjadesse“ ei usu, võin öelda üht – mitteuskumine ei tee energiavampiirlust kui nähtust olematuks. Juhtub ka nendega, kes ei usu!

Tegelikult tahtsin ma selle kirjatükiga hoopis öelda järgmist. Selleks, et ennast rünnakute eest kaitsta, ei ole vaja teha muud, kui esitada taotlus. Lõppkokkuvõttes on see ju meie enda otsus, kas me oleme nõus oma eluenergiat kellegagi jagama või mitte. Ei ole vaja mingit spetsiaalset kaitset, liiati veel kellegi teise poolt pandud. Sinu enda otsus on see, mis kaitseb ja seda otsust aitab sul kinnitada taotlus: ,,Kui kellelgi on minult midagi vaja, siis palun võtke, aga ainult koguses, mis mingil moel ei kahjusta!“

Ei ole mingit vajadust kapselduda ning endale müüre ja peegleid ümber ,,ehitada“. Jagage seda, mis teil on, aga teadlikult, iseennast kahjustamata! 🙂 Olen eelpoolmainitud taotlust õpetanud paljudele ja pole veel kokku puutunud inimesega, kelle puhul see ei töötaks! 

Lisaksin veel niipalju, et kaitseprogrammid ei pruugi alati just kõige ohutumad olla. Miks? Sest kaitse võib ära blokeerida inimese loomuliku energiavahetuse ümbritseva maailmaga ning pikemas perspektiivis päris suuri probleeme tekitada. Ka terviseprobleeme. Samuti ei ole ükski kaitseprogramm igavene ning jätab aegudes endast maha n.ö. failijuppe, mis sõna otseses mõttes reostavad meie energiavälja.

Märkide kohta, mis viitavad sellele, et sinult energiat varastatkse, saad lugeda siit…