KKK

Kallid sõbrad, palun ärge küsige minult ei ravimtaimede, vitamiinide ega ka toidulisandite kohta, ma ei ole pädev selliseid soovitusi jagama. Ravin kõiki seisundeid energeetilisi kehatehnikaid kasutades – ,,kustutan“ ära haigustekitajad ning taastan keha/organite energeetilise tasakaalu ning ei oska soovitada midagi, mida sisse võtta või peale määrida. Sorry

Nohu ja köha

Haigustekitajad, mis nohu ja köha põhjustavad, on võimalik ära ,,kustutada“. Kui nohu ja köha on kestnud pikemat aega, siis tuleks lisaks teha veel üks – kaks kaugseanssi, et kiirendada limaskestade taastumist. Kui seansse ei tee, siis kipuvad nohu- ja köhapatsillid väga ruttu tagasi tulema.

Kui köha põhjuseks on hallitusseen, siis läheb asi veidi keerulisemaks. Halitusseenest hingamisteedes on võimalik vabaneda küll, aga see nõuab tunduvalt rohkem aega ja vaeva. Muuseas, just hallitusseen on tihtipeale see kurja juur, miks köha ei allu mingisugusele ravile ega taha sugugi üle minna.

Kõhugripp

Haigustekitajaid, mis kõhugrippi põhjustavad, on samuti võimalik ära ,,kustutada“.  Lisaks üks seanss soolestiku tasakaalu taastamiseks ja tervenemise kiirendamiseks. Tavaliselt paraneb enesetunne juba paari tunni pärast.

Gripp ja selle võimalikud ,,tagajärjed“

Gripiviirust tuleb ,,kustutada“ kaks korda ja seda umbes 12 tunnise vahega. Sellest tavaliselt piisab, et viirusest täielikult vabaneda. Taastumiseks kulub tavaliselt paar organismi taastavat ja tugevdavat seanssi. Gripi poolt põhjustatud tüsistuste kohta käib p.m. sama jutt – viirus tuleb ära ,,kustutada“ ja organismi tasakaal taastada.

Kõike eelpoolmainitut teen ma kaugseanssidena (läbi pildi) ja haigena vastuvõtule tulla ei ole mingit vajadust.

Tugevat tervist ja päikest päeva