Ruumide energeetiline puhastamine

Facebook: DTervendus

*Ruumide  energeetiline puhastamine.

Eluenergia peab vabalt liikuma nii meie kehas, kui ka ruumides, kus me igapäevaselt viibime. Eluenergia vaba liikumist võivad blokeerida erinevad madalad sagedused, alates lahkumata hingedest ja lõpetades inimesele kahjulike kiirguste ning seintesse salvestunud negatiivse infoga. Veel üks asi – kummitused ei ole majavaimud ning lahkumata hinged ei pea meie kodus ,,elama”! Samuti ei poolda ma seda, kui lahkumata hingele omistatakse mingi abstraktne kaitsefunktsioon. Väide, et sellised madalad energiad meid ja meie kodu kuidagi kaitsevad, on ebakorrektne. Pigem on efekt vastupidine – sarnane tõmbab sarnast ning madalad energiad blokeerivad eluenergia vaba liikumist, mis võib tihtipeale olla ka terviseprobleemide põhjuseks!

Töökohtades võivad madalad energiad muuta töökeskkonna ja suhted kolleegidega halvaks ning töö ei taha kuidagi edeneda, sest töötajad on tüdinud ja väsinud. Kaupluste, söögikohtade jms. võivad madalad energiad läbimüüki  tunduvalt vähendada.

Hooned, kus on tugev negatiiv, lagunevad kiiremini. Eriti siis, kui neis ei elata. Näiteks laguneb hoone üks osa ilma mingi loogilise põhjuseta kiiremini, kui ülejäänud maja. 

Kodud, kontorid –   hind alates 40 Eur.

Suured ja töömahukad objektid –  hind alates 60 Eur

*Autode energeetiline puhastamine

Igal kasutuses olnud autol on kas positiivne või negatiivne energia, mis on otseselt seotud auto eelmise omanikuga. Kui auto kannab eelmise omanikuga seotud negatiivset infot, võib see hakata uuele omanikule probleeme tekitama – halvemal juhul kuni avariideni välja. Sarnane tõmbab sarnast! Nii et, igati mõistlik oleks pruugitud auto enne kasutusse võtmist ära puhastada.

   Hind 25 Eur