Kristallidega tervendamine

Kristallidega tervendamisel puuduvad kõrvalmõjud ning kristallide raviomadused ei muutu ajas. Ühesõnaga, ei ole seda hirmugi, et ,,parim enne“ mööda saaks ning sellist mõistet nagu ,,kõlblik kuni“ kristallide puhul ei eksisteeri 

Kuna sarnase energeetikaga inimesi ja seisundeid ei ole olemas, siis tuleks kristalle valida ikka ja ainult oma sisetundest lähtuvalt. Aastatepikkune kogemus on näidanud, et mõningaid üldistusi on siiski võimalik teha ning on kristalle, mis toimivad sarnaselt enamiku inimeste puhul:

*Roheline fluoriit – kaitseb viiruste eest. Kui oled juba haigestunud, siis aitab roheline fluoriit haiguse kulgu oluliselt kergendada.

*Roheline sammalahhaat on vaat et ainuke ja tõesti toimiv ,,nohukivi“. Aitab peaaegu igal kümnel juhul ning leevendab nohu tunduvalt.

*Hematiit on ideaalne palavikualandaja. Samuti aitab hematiit kinnise nina korral, kuna tal on turseid alandav toime. Hematiit aitab oluliselt leevendada ka põletuste tagajärgi. Mida kiiremini kivike põletada saanud kohale panna, seda paremad on tulemused.

*Roosa kvarts ravib hingamisteid ja kopse (ka kopsupõletik) ning on hea ,,köhakivi“. Koos seleniidiga aitab väga hästi südamekloppimise vastu.

*Sinine kaltsedon on ideaalne lapse hambahäda leevendaja.

*Karneool kiirendab tunduvalt haavade paranemist.

*Ametüst on parim hambavalu leevendaja üldse. Vahet ei ole, kas on tegemist närvivalu, põletikuga või raskelt lõikuva tarkusehambaga. Ametüst aitab ka vererohke ja valuliku menstruatsiooni korral ning leevendab seedehäireid.

*Ametüst on parim hambavalu leevendaja üldse. Vahet ei ole, kas on tegemist närvivalu, põletikuga või raskelt lõikuva tarkusehambaga. Hambavalu kaob tavaliselt paari tunniga. Tarkusehambaga võib kauem minna – päev kuni kaks, oleneb kui hull seis on. Ametüst aitab ka vererohke ja valuliku menstruatsiooni korral ning leevendab seedehäireid.

KKK: Kuidas kasutada? Kas nohu korral tuleb kristalli nina peal hoida? Kui jah, siis kuidas hoida? Teibiga kinni? Ei ole vaja teipida . Kuigi olen lugenud ka selliseid soovitusi….Asi on tegelikult imelihtne. Võta üks väike märkmepaber ning joonista sinna ring. Parasjagu nii suur, et kivike selle sisse ära mahub. Nüüd mõtle oma probleem (näit. hambavalu) sinna ringi sisse ning fikseeri see punktiga ringi keskel. Võid ringi sisse ka kirjutada ,,minu hambavalu“ kui ennast niimoodi kindlamalt tunned. Nüüd pane sinna ringi sisse sobiv kristall ja ongi kõik. Ja ära unusta kristalli korra päevas puhastada. Seda on kõige lihtsam teha kustutuslausega ,,POD and POC“.
Ja ,,ruutjuuretage“ kallid inimesed, sellest ON abi. Kes veel ei tea, mis imeasi on ,,Ruutjuur miinus ühest“, saab selle kohta lugeda siit: http://saaledtervendus.ee/immuunsusteemi-aktiveerimine/