Kodune kristalliapteek

Kristallidega tervendamisel puuduvad kõrvalmõjud ning kristallide raviomadused ei muutu ajas. Ühesõnaga, ei ole seda hirmugi, et ,,parim enne“ mööda saaks ning sellist mõistet nagu  ,,kõlblik kuni“ kristallide puhul ei eksisteeri 🙂 🙂 

Kuna sarnase energeetikaga inimesi ja seisundeid ei ole olemas, siis tuleks kristalle valida ikka ja ainult oma sisetundest lähtuvalt. Aastatepikkune kogemus on näidanud, et mõningaid  üldistusi on siiski võimalik teha  ning on kristalle, mis toimivad sarnaselt enamiku inimeste puhul:

*Roheline fluoriit – kaitseb viiruste eest. Kui oled  juba haigestunud, siis aitab roheline fluoriit haiguse kulgu oluliselt kergendada.

*Roheline sammalahhaat on vaat et ainuke ja tõesti toimiv ,,nohukivi“. Aitab peaaegu igal kümnel juhul ning leevendab nohu tunduvalt.

*Hematiit on ideaalne palavikualandaja.  Samuti aitab hematiit kinnise nina korral, kuna tal on turseid alandav toime. Hematiit aitab oluliselt leevendada ka põletuste tagajärgi. Mida kiiremini kivike põletada saanud  kohale panna, seda paremad on tulemused. 

*Roosa kvarts ravib hingamisteid ja kopse (ka kopsupõletik) ning on hea ,,köhakivi“. Koos seleniidiga aitab väga hästi südamekloppimise vastu.

*Sinine kaltsedon on ideaalne lapse hambahäda leevendaja.

*Karneool kiirendab tunduvalt haavade paranemist.

*Ametüst on parim hambavalu leevendaja üldse. Vahet ei ole, kas on tegemist närvivalu või põletikuga. Aitab ka menstruatsioonivalude korral ning leevendab seedehäireid.

Parimate soovidega, Saale D 🙂