Kristallireiki

Facebook: DTervendus

Tervendamine kristallide abil on alternatiivne energiaravi vorm, kus kasutatakse kristallide energiat ja võnkesagedusi erinevate energeetilliste blokeeringute eemaldamiseks keha kõigil energeetilistel tasanditel. Näiteka on igal tervel ja ideaalselt toimival organil  oma kindel võnkesagedus ning kui see võnkesagedus mingitel põhjustel tasakaalust välja läheb, on ka organi töö häiritud. Õigesti valitud kristallid aitavad organi vibratsioonid jälle tasakaalu viia ning normaalse toimimise taastada.

 Läbi igaviku ehk läbi kõigi meie elude koguneb meie energiakehasse hulk erinevaid energeetilisi blokeeringuid, mis takistavad eluenergia vaba voolamist ning võivad tekitada nii füüsilisi, emotsionaalseid, mentaalseid kui ka vaimseid probleeme. Kristallid, kombineerituna reiki universaalse elujõu energiaga, aitavad selliseid energiakeha blokeeringuid lahustada ning eluenergia saab jälle vabalt ja takistusteta voolata.

Kristallireiki seansid aitavad

    *puhastada, tasakaalustada ja tugevdada aurat. Kirliani aurafotodelt on näha, kuidas juba peale 3 – ndat kristallireiki seanssi on ,,augud“  ja ,,pusad“ aurast kadunud, aura ise on aga muutunud suuremaks ja säravamaks.

   *puhastada ja tasakaalustada tsakraid, mis omakorda taastab konkreetse tsakraga seotud organite ja keha fünktsioonide normaalse toimimise.

   *maandada  stressi ja leevendada depressiooni ning tuua kergendust erinevatesse emotsionaalsetesse seisunditesse.

   *tuua leevendust erinevatesse füüsiliselt väljendunud haigusseisunditesse

    * leida ka kontakti oma väe ja tegelike võimetaga 

Kõik seansid toimuvad  mugaval lambanahaga kaetud teraapialaual lamades ning seanssideks lahti riietuma ei pea!

Kaugseanss kestab tund aega. Hind.20 Eur

Kõigi seansside kohta saad lugeda siit…