Kuidas ennast aidata kui ,,pahad päevad“ ongi sõna otseses mõttes pahad päevad?

Kui diagnoosi ei ole, siis on tegemist puhtakujulise energiate seiskumisega. Energiad saab uuesti liikuma kui panna üks käsi pealaele ja teine käsi alaseljale ning öelda taotlus:,,Minu keha energeetilise tasakaalu taastamine kõigil energeetilistel tasanditel, aktiveeru!“. Teha tuleks seda ennetavalt, sest kui asi juba hull, siis enamus inimesi ei suuda niipalju keskenduda, et energiad liikuma hakkaksid. Kes oskab, võib aktiveerida ka reiki energia. Mina eelistan energeetilise tasakaalu taastamist.
Ametüst aitab ka päris hästi. Kivi tuleks peale panna juba eelmisel päeval. Leevendab väga hästi valusid ning vähendab verejooksu. Kui süstemaatiliselt kasutada, siis võib kolme-nelja kuuga jõuda päris heade tulemusteni. Alati võib katsetada ka ,,Ruutjuur miinus ühega“. Ka sellest on abi saadud. Pane lihtsalt käsi alakõhule ja ütle:,,Ruutjuur miinus ühest aktiveeru!“.
Ametüsti või mõnda muud kristalli ,,peale panna“ on lihtne – võta üks väike märkmepaber ning joonista sinna ring. Parasjagu nii suur, et kivike selle sisse ära mahub. Nüüd mõtle oma probleem sinna ringi sisse ning fikseeri see punktiga ringi keskel. Võid ringi sisse ka kirjutada ,,minu kõhuvalu“ kui ennast niimoodi kindlamalt tunned  Nüüd pane ringi sisse sobiv kristall ja ongi kõik. Ja ära unusta kristalli korra päevas puhastada. Seda on kõige lihtsam teha kustutuslausega ,,POD and POC“.
Kõik kolm varianti aitavad valusid leevendada ning ennesetunnet parandada. Tuleb valida lihtsalt enda jaoks kõige sobivam  Info nii ,,Ruutjuur miinus ühest“ kui ka kristallide kasutamise kohta on siinsamas, DTervenduse kodulehel, olemas. Kuskil allpool…Päikest