Maksa näitajad halvad, hakkame ravima… ?

Kas ikka on vaja? Kohe ravima hakata? Minu kogemus ütleb, et ei ole ?

Enne kui ravima hakata, tuleb maks (neerud, keha) kindlasti ära puhastada. Põhjalikult ja energeetilisel tasandil. Enamusel juhtudest taastub maksa funktsioon juba peale esimest tunniajalist seanssi. Maksa näitajad paranevad ning vajadus ,,ravima“ hakata kaob kui imeväel. 
Miks on vaja maksa (keha) puhastada just energeetilisel tasandil? Nimelt jätavad toksilised amalgaamid ja raskemetallid kehasse energeetilisi jäljendeid, millistest ei ole võimalik vabaneda ei millegi sisse joomise, talla alla määrimise ega ka paastuga. Kahjuks nii on. Julgen seda väita, sest suudan toksiinide olemasolu kehas kontrollida ning olen seda ka korduvalt teinud.

Minu kogemus näitab, et peale keha toksiinidest puhastamist 
*paraneb üldine enesetunne. Eks ikka selle arvelt, et paljud keha funktsioonid taastuvad ning energiad saavad vabalt liikuma.
*paraneb uni ja seda üllatavalt paljudel
*kaovad liigesevalud. Ka seda on juhtunud
*kaovad nahaprobleemid. Seda just peale maksa puhastamist
*on juhtunud, et peale soolestiku puhastamist toksiinidest on seedimine ,,maha rahunenud“ ning kadunud nii gaasid kui ka kõhulahtisus. 
*võib lahti saada nii mõnestki allergiast ( päikeseallergia, dermatiit)
*kaovad ebamäärased valud, millistele põhjust ei ole leitud
*kaovad igemeprobleemid, sest igemed on üks neist kohtadest, kuhu toksiinid ladestuvad.
*väheneb suurenenud kilpnääre, sest kilpnäärmesse ladestuvad sünteetilised E- ained, mida me toiduga igapäevaselt sisse sööme
*peale puhastust võib kaduda nii mõnigi healoomuline kasvaja. Ega selles midagi müstilist ei olegi – kõigist kasvajatest leiab alati nii toksiine, nanoparasiite kui ka viirusi, baktereid ning isegi sooleparasiite ning nende mune.

Keha toksilistest ainetes ja raskemetallidest puhastamise seansid on kindlasti vajalikud peale narkoosi, peale pikemaajalist ravimite tarbimist (ka beebipillid, hormoonasendusravi), keemiaravi ning peale vaktsineerimist( ka lemmikloomad). Vastasel juhul on vaid aja küsimus, kui tuleb hakata maksa ja/või neere ,,ravima“. Halvemal juhul närvisüsteemi, sest toksiinid ja raskemetallid ladestuvad paljudel juhtudel just närvisüsteemis.

No vot, jõudsimegi ringiga algusesse tagasi – maksa näitajad halvad, hakkame ravima…? Kas ikka on vaja kohe ravima hakata? Mõelge sellele  Päikest päeva 

Seansid organismi puhastamiseks toksilistest amalgaamidest: http://saaledtervendus.ee/organismi-puhastamine-2/