Organismi puhastamine toksilistest amalgaamidest

* Seanss kogu keha või liigeste puhastamiseks mürkainetest  energeetilisel tasandil

Aitab lahustada kehasse ladestunud mürgiste ainete jäägid energeetilisel tasandil (ravimid, narkoos, E-ained, raskemetallid jm.) ehk kõik energeetilised jäljendid, millistest ei ole võimalik paastumisega vabaneda. Keha toksilistest ainetes ja raskemetallidest puhastamise seansid on eriti soovitatavad näiteks peale narkoosi või pikemaajalist ravimite tarbimist, suitsetajatele  ning samuti kõigile neile, kes puutuvad igapäevaselt kokku kemikaalidega või viibivad saastunud keskkonnas.  Seansse võib teha nii tervele kehale kui ka üksikutele organitele (maks, kopsud, neerud). Seansside kohta saad lugeda lehekülje lõpust!

Miks on vaja organismi aeg-ajalt puhastada?

Toksiliste ainete (kemikaalid, e-ained, raskemetallid, ravimid jms.) jääke leiab iga inimese organismist, isegi ökotoitumist ja ökoloogiliselt puhast eluviisi harrastavate inimeste kehast. Viimaste puhul on selliseid energeetilisi jälgi küll kordades vähem, kuid nad on siiski alati olemas. Miks? Kasvõi juba sellepärast, et õhk, mida me hingame on ju sama!

Paastumine jms. puhastab  organismi ainult füüsilisel tasandil – alles jäävad toksiliste ainete energeetilised jäljendid ehk energia, mis kannab teatud infot. Seda infot on võimalik kustutada, mis tähendabki organismi puhastamist energeetilisel tasandil.

* Ravimitest jäävad organismi toksilised jäljendid, mis viivad immuunsüsteemi tasakaalust välja ning seda on väga raske uuesti jälle toimima panna. Kogemus ütleb, et selleks võib kuluda isegi kuni paarkümmend seanssi. Lisaks veel organismi puhastamine parasiitidest, sest kui immuunsus on nõrk, siis hakkavad parasiidid ja seened organismis kohe vohama. ALATI. Kui oled ravimeid tarvitanud või tarvitad, siis oleks igati mõistlik sellist olukorda ennetada ja aeg-ajalt käia organismi nende toksilistest jäljenditest puhastamas!

*Peale ükskõik millist kirurgilist sekkumist, olgu see siis hamba väljatõmbamine või üldnarkoosis tehtud operatsioon, tuleks organism kindlasti ära puhastada ja seda just energeetilisel tasandil. Eriti juhul, kui haav ei taha paraneda, tekivad põletik või valud, mis kaduda ei taha ning  millistele põhjust ei leita.

* Kasvajatest, nii hea- kui halvaloomulistest, leiab alati parasiite, viirusi ja baktereid. Kui nendest vabaneda, on ka paranemisvõimalused suuremad!

*Väide, et teatud e-ained võivad koguneda kilpnäärmesse ja põhjustada kilpnäärme suurenemist, vastab tõele. Peale puhastamist taastub kilpnäärme normaalne suusrus päris ruttu.

*Kohvi ja viinamarjavein võivad sisaldada päris palju raskemetalle ja taimekaitsemürke ning kõik, kes palju kohvi joovad ja veini armastavad, võiksid organismi aeg-ajalt energeetilisel tasandil puhastada. Samuti suitsetajad ning inimesed, kes puutuvad igapäevaselt kokku kemikaalidega.

*Toortoidus on lisaks kemikaalidele ja taimekaitsemürkidele veel ka päris palju erinevate seente eoseid, põhiliselt hallitus- ja pärmiseen.  Sama kehtib ka kassitoidu kohta – pärmiseene eoseid võib leida nii odavate kui ka kalliste ja kvaliteetsete toitude seest. Olen kokku puutunud mõlema olukorraga – näinud, et toortoitu eelistaval inimesel vohab organismis hallitusseen ning puhastanud pärmiseenest kassi, kes sõi ainult kallist ja kvaliteetset kassitoitu. Viimasel juhul sai kaasitoit üle kontrollitud ning pärmiseen oli seal tõesti olemas. Sama lainepikkusega, mis kassi organismiski.

Organismi puhastamine toksilistest ainetest võib kaasa tuua üllatavalt suuri muutusi:

  • kaovad ebamäärased valud kehast ja liigestest
  • kehasse tekib kerguse- ning heaolutunne, tuleb juurde energiat
  • paraneb mälu ning keskendumisvõime, pea muutub selgemaks
  • paraneb uni
  • paraneb silmanägemine ning kogu keha süsteemide ja organite töö
  • paraneb vastupanuvõime haigustele ning väheneb risk haigestuda vähki
  • paraneb naha seisukord
  • kehakaal langeb – rasv talletub organismi, et kaitsta keha mürkide eest. Kui organism mürkainetest puhastada, siis kaob ka suurem osa rasvkoest.
  • kaovad nii mõnedki kroonilised tervisehädad

SEANSID

 NB! Terve keha toksilistest ainetest puhastamiseks kulub tavaliselt kolm tunniajalist seanssi.

*Kilpnäärme puhastamine toksiinides. Kilpnäärme probleemide põhjuseks on tihtipeale just toksiinide, eriti just E-ainete, kogunemine kilpnäärmesse.

Kaugseanss kestab tund aega.  Hind  20  Eur

* Maksa puhastamine mürkainetest(ravimid, E-ained, raskemetallid jm.). 

 Maksa mürkidest puhastamine võib leevendust tuua sellistesse seisunditesse nagu näit. ebaregulaarne või valulik menstruatsioon, probleemid liigeste,  silmadega, teatud tüüpi peavalud, unehäired, nahaprobleemid(ekseemid, allergia, naha sügelus) jpm.

 Kaugseanss kestab tund aega.  Hind  20  Eur 

* Põrna puhastamine mürkainetest(ravimid, E-ained, raskemetallid jm.) energeetilisel tasandil

Põrna energia tasakaalutus võib põhjustada energiapuudust ja kroonilist väsimust,  liigset magusalembust,  probleeme seedimisega ja isutust, veenilaiendeid, hemmorroide, tselluliiti jne.

Kaugseanss kestab tund aega.  Hind  20  Eur 

Neerude puhastamine mürkainetest(ravimid, E-ained, raskemetallid jm.) energeetilisel tasandil

Neerudes asub meie eluenergia. Neerud on seotud luustiku, juuste kasvu (juuste väljalangemine ja kiilanemine), hammaste, kõrvade (kuulmislangus, rohke kõrvavaik ) ning ajuga (mälu). Kui jalad ja selg külmetavad või väsivad ruttu võib ka see viidata neeruenergia nõrkusele. 

Kaugseanss kestab tund aega.  Hind  20  Eur 

Veel saad lugeda siit: http://saaledtervendus.ee/toksiinidest-ja-keha-puhastamisest/