Poolvääriskivid – kuju maagia

Kas südamekujuline kivi on tõhusam armastuse ligimeelitaja kui  tavalise kujuga kristall ? Kas erineva kujuga kividel on ka erinev tähendus?

Loomulikult tekkinud kristallid võivad olla väga erineva kujuga ning sellistele tuule ja vee poolt erikujuliseks lihvitud kividele omistatakse maagilisi omadusi.

Looduslikult ümmarguse kujuga kristalle seostatakse naisenergia ja viljakusega. Samuti usutakse, et ümarad kivid on võtmeks spirituaalsuse juurde ning aitavad avada meie teadlikkust. Selliseid kristalle kasutatakse armuloitsudes ja kõikvõmalikes ,,ligimeelitamise“ rituaalides. Kuna  kristallkuulides liiguvad energiad läbi aja ja näitavad seda, mis on olnud või tulemas, kasutatakse erinevaid kristallkuule nii minevikku vaatamisel kui tuleviku ennustamisel.

Munakujulisi kive kasutatakse loomingulisuse stimuleerimiseks. Läbi aegade on munakujulised kivid sümboliseerinud viljakust ning naised on neid kandnud lapsesaamise eesmärgil. Munakujulised kristallid on ka väga head stressimaandjad, eriti munakujuline punane jaspis.

Kandilised kristallid (ka rombid) sümboliseerivad maad, jõukust ja küllust ning neid on alati kasutatud külluse ja heaolu ligitõmbamiseks. Samuti soodustavad nad stabiilsust ja kahe jalaga maa peal püsimist.

Südamekujulised kristallid toovad meie ellu armastust ning tervendavad südant. Tugevdavad juba olemasolevat armastavat suhet ning aitavad armastust tunda ja ka jagada.

Kolmnurksed kivid on kaitsekivid. Kolmnurkset kivi võib kaitse eesmärgil kanda kas kaelas või riputada kodus  tänavapoolsele aknale. Samuti omistatakse kaitsvaid omadusi erinevatele ,,silmadele“.

Püramiidid ja tipud koondavad ja seejärel vabastavad enegia läbi tipu ning neid kasutatakse eesmärkide saavutamiseks ja taotluse võimendamiseks. Näiteks on ametüstist tipp või püramiid on hea jõukuse suurendaja.

Päikest 🙂 Saale D