Energiavampiirlusest

Kroonilise väsimuse sündroom, pealtnäha mitte millegagi seostuv halb enesetunne, närvilisus, energiapuudus ja ebamäärased valud kehas on kaebused, millega pöördutakse minu poole päris tihti. Kahjuks isegi liigagi tihti!  Energeetilisel tasandil on selliste seisundite (tihtipeale ka kroonilise stressi) põhjus vägagi proosaline – tegemist on kõige lihtlabasema energiavampiirlusega. Energiavampiire ehk inimesi, kes n.ö. ,,varastavad” teiste  eluenergiat ning ,,toituvad” sellest, on meie ümber kahetsusväärselt palju ning sellesse fakti tuleks suhtuda täie tõsiduse ja teadlikkusega. Mitteuskumine kedagi energiavampiiri ,,toidulauale” sattumise eest ei kaitse. Kahjuks!  Energeetiline maailm on just täpselt selline, nagu ta on  ning toimib vaatamata sellele, kas me sellesse usume või mitte! 

*Kui Sa tunned pidevat väsimust, jõuetust, apaatiat ja unisust või vastupidi – sind vaevab krooniline unetus

*Kui Sa magad halvasti ja näed pidevalt unes ,,õudukaid”

*Kui Sa tunned jõuetust ja justkui ,,tühjuse” tunnet

*Kui Sul on ebamääraselt halb olla

*Kui Sa oled kergesti ärrituv, vihane ja kuri

*Kui Sind vaevavad hirmu- ja paanikahood

*Kui Su pea kipub valutama ning mõte ei liigu

*Kui Su kehas on ebamäärased valud

*Pidev haigutamine

siis võib see olla märgiks, et Sinu eluenergiat kasutatakse süstemaatiliselt. Võin oma kogemuse põhjal väita, et  väga tihti nii see ka on. Peale energiavampiiri lahtiühendamist paraneb enesetunne üldreeglina väga ruttu! Selle kohta, kuidas ennast ise kaitsta, saad lugeda siit…

 Ei ole harvad juhused, kui haiguslike seisundite (ka depressiooni, isiksushäirete, sõltuvuste) ja halva enesetunde põhjuseks on olemusvormid auras. Sellised ,,puugid” inimese auras on väga tõsine  teema ning neist tuleks kindlasti kiiremas korras vabaneda. Inmesed, kes peaksid enda energiaid kindlasti kontrollida laskma ehk n.ö. ,,riskigrupp” on kõik need, kes on olnud üldnarkoosis ja kes on pikema aja vältel tarvitanud antidepressante.