Barsi seansid

Facebook: DTervendus

Negatiivsed emotsioonid, mõttemustrid ja kinnistunud vaatepunktid, millistest me ei pruugi alati teadlikudki olla, mõjutavad nii meie tervist kui ka kõiki meie elu valdkondi – suhteid, tööd, raha, eneseteostust, loovust, seksuaalsust jne.

Kehatehnikaid alateadvuse puhastamiseks negatiivsetest kogemustest on erinevaid. Tuntumad neist on ilmselt Eestis juba päris laialt levinud vabastav hingamine ning vähemtuntud Access Bars. Vabastav hingamine ei ole kahjuks enamusel juhtudest kuigi efektiivne, sest inimese alateadvuses võib negatiivseid kogemusi peituda sadu ning kui üritada neist hingamisseanssidega vabaneda, siis võib see paraku võtta aastaid. Kuna vabastava hingamise seansid viivad inimese muutunud teadvuse seisundisse, pole need seansid ka alati kuigi turvalised. Barsi seansid on tunduvalt tõhusamad, kiirema toimega ning täiesti ohutud, kuid ka Barsi seanssidel tuleks käia ikkagi rohkem kui 1-2 korda.

 

Bars kehatehnika on meetod, mille eesmärgiks on aidata meil muuta kõiki neid valdkondi, kuhu me oma elus kinni oleme jäänud ning seda ilma põhjusi otsimata ja situatsioone uuesti läbi elamata. Piisab vaid Barsi punktide kergest puudutamisest ning meie peas kinnistunud mõttemustrid, mis  meie elu siiani on juhtinud, hakkavad  lahustuma. Tekib vaba ruum, mis avab meid uutele võimalustele ja positiivsetele muutustele, mis on tihtipeale palju suuremad kui me oma mõistusega oleme uskunud, et võimalik on. Asjad hakkavad lihtsalt juhtuma – tervis paraneb, elu kulgeb takistusteta ning olukorrad, mis varemalt ei toiminud, lahenevad nagu iseenesest.

Barsi seansid on heaks toeks ja miks ka mitte, alternatiiviks, psühholoogilisele nõustamisele, sest barsi punkte ,,jooksutades” on kinnistunud mõttemustritest, vaatepunktidest ja negatiivsetest emotsiooonidest võimalik vabaneda ka ilma põhjusi otsimata.. Barsi seansid sobivad eriti hästi neile, kes ei soovi oma probleemidest rääkida, neid lahata  ega uuesti läbi elada 🙂

Barsi seanssidel ei ole vastunäidustusi, kõrvaltoimeid ega vanusepiirangut. Barsi seanssi ei soovitaks siiski inimestele, kellele on paigaldatud südamestimulaator.

Kõik seansid toimuvad  mugaval lambanahaga kaetud teraapialaual lamades ning seanssideks lahti riietuma ei pea!

 

Barsi seanss kestab 1-1,5 tundi. Hind vastavalt 20-30 Eur

Barsi lühiseanss kestab 30 min. Hind 15 Eur