Seansid

Facebook: DTervendus

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

 * Kogu keha või liigeste toksilistest ainetest puhastamine

Aitab lahustada kehasse ladestunud mürgiste ainete jäägid energeetilisel tasandil (ravimid, E-ained, raskemetallid jm.) ehk kõik energeetilised jäljendid, millistest ei ole võimalik paastumisega vabaneda. Keha toksilistest ainetes ja raskemetallidest puhastamise seansid on soovitatavad näiteks peale narkoosi või pikemaajalist ravimite tarbimist, suitsetajatele  ning samuti kõigile neile, kes puutuvad igapäevaselt kokku kemikaalidega või viibivad saastunud keskkonnas. Ja mis seal salata, ka neile, kes tunnevad, et ei ole igapäevaselt kuigi tervislikke valikuid teinud (toitumine, suitsetamine, alkohol). Seansse võib teha nii tervele kehale kui ka üksikutele organitele (maks, kopsud, neerud). Rohkem saad lugeda siit…

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur. Kaugseanss 22 Eur.

* Immuunsüsteemi aktiveerimine 

Kui immuunsüsteem toimib nii nagu peab, on inimene terve. Kui immuunsus langeb, hakkavad ilmnema erinevad terviseprobleemid – vastuvõtlikkus nakkushaigustele, organismis hakkavad vohama viirused, bakterid ja seened ning võivad tekkida autoimmuunsed või allergilised reaktsioonid. 

Immuunsüsteem on meile Algallika poolt kaasa antud isetervenemisvõime, mida saab  spetsiaalselt selleks mõeldud energiaravi seanssidega taastada ja aktiveerida. Seansid on andnud väga häid tulemusi nii autoimmuunsete haiguste korral kui ka ravimitega rikutud immuunsuse taastamisel.  Kui immuunsüsteemi on kahjustanud ravimid, siis tuleks enne immuunsuse aktiveerimist keha toksilistest ainetest puhastada.

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv oleneb immuunsüsteemi staatusest(2 – 6 seanssi)

,,Retsept” immuunsüsteemi aktiveerimiseks:.http://saaledtervendus.ee/immuunsusteemi-aktiveerimine/

 *Stressi maandamine stress ei ole muud kui vastuseis sellele reaalsusele ehk vastuseis kellelegi või millelegi. Kui see vastuseis ,,lahti lasta”, kaob ka stress ning stressist põhjustatud terviseprobleemid. 

 Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 2 seansiga

 * Liigeste  paindlikkuse taastamine

Aitab taastada liigeste liikuvust ja paindlikkust erinevate luu- ja liigesehaiguste(näit. radikuliidi ja n.n. vandusest tingitud liigesejäikuste) korral või peale liigeseoperatsiooni. Vabastab keha blokeeringutest, mis on tingitud istuvast tööst ja vähesest liikumisest ning taastab energia takistuteta voolamise.  Vabastab jäikadest arusaamadest tekkinud kangekaelsusest ja tõrjuvatest hoiakutest tingitud jäikusest ja kangusest kehas. Aitab ka krampide korral.

Seanss  kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 2 seansiga

*Barsi seansid

Barsi seansid on heaks toeks ja miks mitte ka alternatiiviks psüholoogilisele nõustamisele, sest barsi punkte ,,jooksutades” on kinnistunud mõttemustritest, vaatepunktidest ja negatiivsetest emotsiooonidest võimalik vabaneda ka ilma põhjusi otsimata.. Barsi seansid sobivad eriti hästi neile, kes ei soovi oma probleemidest rääkida ning neid lahata. Täpsemalt saad lugeda siit…

Barsi seanssidel ei ole vastunäidustusi, kõrvaltoimeid ega vanusepiirangut. Barsi seanssi ei soovitaks siiski inimestele, kellele on paigaldatud südamestimulaator.

Seanss kestab 1 tund. Hind 20 Eur (Kaugseansi võimalust ei ole)

*Seansid allergiatest vabanemiseks

  Allergiline reaktsioon on alati vastupanu millelegi või kellelegi.  Selleks, et luua allergilisi reaktsioone, peame me looma vastupanu sellele reaalsusele. Kui vastupanust vabaneda, siis kaovad ka allergilised reaktsioonid. Veel saad lugeda siit…

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur) 

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 3 seansiga

* Keha tervikliku toimimise ja funktsioonide taastamine

Kui Sa tead või tunned, et miski Sinu kehas ei toimi nii, nagu peaks, siis see konkreetne kehaprotsess aitab Sinu keha terviklikkuse ja organite funktsioonid jälle taastada.  Võib teha nii kehale tervikuna, kui ka üksikutele organitele. Aitab hästi kroonilise väsimuse korral!

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 2 seansiga 

*MTVSS seansid 

                    – immuunsüsteemi probleemide korral

                    – hingamissüsteemi probleemide korral

                     – kesknärvisüsteemi probleemide korral

                     – seedesüsteemi ja soolestikuga seotud probleemide korral

                     – luustikuga seotud probleemide korral

                     – lümfi- ja hormonaalsüsteemiga seotud probleemide korral

MTVSS seansid annavad väga häid tulemusi ka krooniliste põletike korral (näit. põie-, põskkoopa-, igemepõletikud; krooniline nohu ja kõha jms.) ning raskest ja pikaajalisest haigusest taastumisel. 

Kõigi seansside pikkus  1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 3 seansiga

* Füüsilistest traumadest tervenemise kiirendamine 

Kiirendab luude kokkukasvamist, operatsioonijärgset taastumist, vigastuste ja haavade paranemist.

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

Seansside arv on individuaalne, aga arvestada võiks miinimum 3 seansiga

* Silmanägemise korrigeerimine

Kehatehnika on universaalne ning seda saab kasutada nii lähi- kui ka kaugnägemise korrigeerimiseks. Tulemused ja seansside arv on väga individuaalsed.

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

 * AMG ehk akustilise molekulaarstruktuuri genereerimise aktiveerimine

Aktiveerib keha joonduma meie olemuse energiaga ning taastab  harknäärme töö. Aitab kaasa erinevate seisundite muutustele kõigis eluvaldkondades – tervis, raha, suhted…

Loob keha sarnaseks vibratsiooniliseks sageduseks Sinu olemuse energiaga. Kõik asjad Sinu elus muutuvad lihtsamaks, sest Sul on kergem  ühilduda asjade ning olukordade vibratsioonidega, mida Sa oma ellu soovid.

Kui harknäärme loomulik funktsioon taastub, siis hakkab keha ellimineerima viiruseid, millistest ta siiani vabaneda ei ole suutnud. Võivad tekkida külmetusnähud, mis mööduvad paari päevaga. 

AMG seansid aitavad:  

*luua parema kontakti  iseendaga, mis omakorda aitab luua positiivseid muutusi elus

*tõsta energeetilist sagedust

*elada suuremas teadlikkuses

*avardada tajusid ja intuitsiooni

Seanss kestab 1 tundi. Hind 25 Eur. Kaugseansina ei tee!

 

*Keha homoöpaatilise tasakaalu taastamine

On  abiks toitumise ning seedimisega seotud probleemide korral. Aitab leevendada laisa soole sündroomi ning kehakaalu langetada.

Kõik seansid toimuvad  mugaval lambanahaga kaetud teraapialaual lamades ning seanssideks lahti riietuma ei pea!

Seanss kestab 1 tund. Hind 25 Eur ( Kaugseanss 22 Eur)

*Kristallireiki.  Kristallireiki kohta saad lugeda siit…

*Bakterite, viiruste, seennakkuste(kandidioos) kustutamine energeetilisel tasandil. Hind oleneb protsessi keerukusest