Toksiinidest ja keha puhastamisest

Mõned päevad tagasi juhtus selline lugu. Noor mees soojustas kivivillaga maja pööningut. Tegi seda suure hoolega terve pühapäevase päeva. Ainult et respiraatorit ei taibanud pähe panna…Esmaspäeva hommikupoolikul läks noormehel aga töö juures täiesti ootamatult ,,pilt eest“ – vererõhk tõusis lakke ja jalad sõna otseses nõttes ei kandnud enam. Enesetunne oli nii vilets, et autoga koju sõita ta ei julgenud. Helistas siis mulle ja palus, et äkki ma saan kuidagi aidata. Vähemalt niipalju, et koju jõuaks minna. Ise arvas, et ehk on gripp….Ei olnud gripp, hoopis mürgistus oli. Sellest samast kivivillast, millega ta terve pühapäevase päeva maja pööningut soojustas. Järgmiseks hommikuks olid toksiinid, mis ta sisse hingas, neerudesse kogunenud ning neerudele käis nende väljutamine lihtsalt üle jõu. Ja oligi mürgistus käes.
Peale tunniajalist kaugseanssi oli ta võimeline koju sõitma ning 24 tunni pärast oli enesetunne igati hea. Tõe huvides pean ütlema, et puhastamine võttis tegelikult aega umbes neli tundi. 
Mis seal kivivilla sees siis nii hullu oli? Ega täpselt ju ei teagi, aga ilmselt põhjustas mürgistuse kemikaal, millega kivivilla töödeldakse, et ta hallitama ei läheks. Selline oli minust targemate arvamus. Iseenesest täitsa loogiline…Õnneks ei ole selleks, et keha puhastada, vaja teada, millise ainega täpselt tegemist on. Spetsiaalne kehatehnika koos vastava taotlusega kustutab ära kõik toksilised amalgaamid, mis kehas on. Nii et, abi saab igal juhul 
Miks ma sellest üldse kirjutan? Põhjusi on tegelikult päris mitu.
Esiteks muidugi sellepärast, et eelpool mainitud juhtum on hea näide sellest, kui kiiresti ja tõhusalt keha energeetilise puhastuse seansid toimivad. Ka distantsilt.
Teiseks – kehavõõrad ained ei satu meie organismi mitte ainult suu kaudu (ravimid, e-ained toidus, sünteetilised vitamiinid ja toidulisandid jne.), vaid ka peale määrides ja sisse hingates. See kui me toitume n.ö. tervislikult, ei tähenda veel seda, et keha oleks täiesti puhas. Leiab toksiine ka ökotoitujate kehast.
Kolmandaks – toksilistel ainetel ja raskemetallidel on omadus kehasse ladestuda ning seal ka püsida. Jäävad kehasse aastakümneteks, sest keha ei oska nendega midagi peale hakata. Üldlevinud arvamus, et ,,ma ei ole enam aastaid ravimeid tarvitanud, järelikult on minu keha puhas“, ei pea kahjuks paika. 
Neljandaks – toksiinid ja raskemetallid kehas võivad põhjustada väga erinevaid kaebusi ja seisundeid, millistele põhjust ei leita. Näiteks päikeseallergiat, struumat, toidutalumatust, liigesevalusid, autoimmuunseid haigusi, (igeme)põletikke, nahaprobleeme (lööve, punnid, sügelemine), närvilisust, probleeme mäluga, väsimust jne., jne…Minu kogemus näitab, et keha toksilistest ainetest puhastamine võib vabastada nii mõnestki eelpool mainitud probleemist. 
Toksiine ja raskemetalle täielikult vältida ei ole võimalik ja seepärast oleks mõistlik organismi ikka aeg-ajalt puhastada. Puhastama peaks põhjalikult ehk siis energeetilisel tasandil. Miks? Sest kõik kehavõõrad ained jätavad organismi energeetilisi jäljendeid, millistest ei ole võimalik vabaneda ei paastumise ega mingite suukaudsete vahenditega (Detox jms.). Pealegi on energeetiline puhastus kiireim moodus, mida ma tean. Piisab 3 – 4 tunniajalisest seansist, et keha täielikult puhtaks saada. Postituse alguses kirjeldatud juhtum näitab seda vägagi lmekalt. 
Jutt sai päris pikk, aga lühemalt ei õnnestunud kohe kuidagi. Aitäh, et leidsid aega see postitus läbi lugeda Päikest 

Seansid keha puhastamiseks toksilistest amalgaamidest: http://saaledtervendus.ee/organismi-puhastamine-2/